30-60-90 üçlüsü bu defa “rakı” üzerine TÜYAP’ta…

okuma süresi 1 dakika
Aydın Boysan, Mustafa Alabora ve Mehmet Turgut’un yaşam, dostluk ve İstanbul üzerine, kuşaklar arası çok özel sohbeti... 3 Kasım Pazar günü, saat 12.00-12.45 arasında hayat, dostluk, meyhane kültürü ve rakı adabı üzerine kuşaklararası çok özel bir sohbet gerçekleştirecek. Sohbet çıkışında Overteam Yayınları’nın 2. Salon 212 B numaralı standında da bulunacak ve Rakı Kitaplığı’nın müstesna kitaplarını Erdir Zat’tan hediye alacaklar.

Aydın Boysan, Mustafa Alabora ve Mehmet Turgut’un yaşam, dostluk ve İstanbul üzerine, kuşaklar arası çok özel sohbeti…

Üç farklı kuşaktan, günlük yaşamlarındaki yakın dostluklarıyla tanınan Aydın Boysan, Mustafa Alabora ve Mehmet Turgut; kuşaklar arası değerlerin taşınmasının en güzel örneklerinden biri olan “30-60-90” buluşmasında yaşam, dostluk ve İstanbul üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiriyorlar.

Her biri kendi hayat serüveninde farklı yaşları yaşayan üç değerli isim, başarıları, meslek sırları, hayatta en mutlu oldukları anlar gibi birçok konuda da sohbet ediyorlar.

3 Kasım Pazar günü, saat 12.00-12.45 arasında hayat, dostluk, meyhane kültürü ve rakı adabı üzerine kuşaklararası çok özel bir sohbet gerçekleştirecek. Sohbet çıkışında Overteam Yayınları’nın 2. Salon 212 B numaralı standında da bulunacak ve Rakı Kitaplığı’nın müstesna kitaplarını Erdir Zat’tan hediye alacaklar.

About The Author

Diğer yazılar

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.