Bir Zamanlar Ankara’da

okuma süresi 1 dakika
Bir dosyayla büyükkeyif'e konuk ettiğimiz ve ziyadesiyle sevdiğimiz has Ankaralı dizi Behzat Ç. bu hafta itibariyle veda ediyor.

Bir dosyayla büyükkeyif’e konuk ettiğimiz ve ziyadesiyle sevdiğimiz has Ankaralı dizi Behzat Ç. bu hafta itibariyle veda ediyor. Bu vedaya üzülüyor oluşumuz zaten cepte. Biz, aynı zamanda dostlarımız da olan Behzat Ç. yazarlarının televizyonda büyük bir iş başardığından eminiz. Daha fazlasını da yapacaklarına hep inandık. Şu gerçeği de biliyoruz: Yayınlandığı ilk günden bu yana sürekli reyting belasıyla uğraştı Behzat Ç. O da yetmedi, kanala cezalar verildi. “Böyle polis olmaz” diyen de oldu, “Polise bu kadar anlam atfedilmesi manasız” diyen de. Nihai olan, bu işin büyük bir ses getirdiği ve televizyonlar için bir mihenk taşı olduğu gerçeği.

Behzat Ç.’nin ardından “Behzat Ç. Bitmesin” diye bir imza kampanyası düzenlendi. Halen de devam etmekte. Fakat burada sözünü edeceğimiz, bir nevi “Behzat Ç. sayacı” da sayılabilecek bir site. http://birzamanlarankarada.startv.com.tr/ adresinde ikamet eden bu site, saniye saniye “Final Bölümü”ne ne kadar vakit kaldığını sayıyor. Sitede “Efsane Sahneler” ve “Tüm Bölümler” kısımları da mevcut.

“Sahici bir sarsıntı sahte bir dengeden iyidir.” diyenlerin dizisi Behzat Ç. bitiyor.

About The Author

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.