Büyükkeyif Üyelik Sözleşmesi

www.buyukkeyif.com bir Bananafish New Media markasıdır.

Taraflar

İş bu sözleşme www. buyukkeyif.com İnternet sitesi (“Büyükkeyif” olarak anılacaktır.)

www.buyukkeyif.com İnternet sitesinde yer alan Üyelik Formu”nda istenen bilgileri girerek veya Facebook Connect hesabı ile siteye bağlanan, Büyükkeyif’e üye olan İnternet kullanıcısı (“Üye” olarak anılacaktır.)


Sözleşme Konusu

İşbu üyelik sözleşmesi site kurallarını düzenlemekte olup bu sözleşme kabul edilmeden Büyükkeyif’e üye olmak mümkün değildir. Büyükkeyif’e üye olarak, aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan, sözleşmenin tamamının dikkatle okunması gerekmektedir. İşbu sözleşmenin tüm maddeleri kullanıcı siteye erişim sağladığında ve/veya üyelik işlemleri tamamlandığı anda, kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır ve sözleşme yürürlüğe girer.

Tanımlar

“Site”: Büyükkeyif’e ait, www.buyukkeyif.com ana internet adresi ve alt internet adreslerini de kapsamaktadır. Sözleşme’de Site olarak geçen tanım aynı zamanda gelişen teknolojilere de bağlı olarak, internet sitelerinin yanı sıra, diğer Sanal Ortam platformları vasıtasıyla ulaşılan her türlü hizmet sunum mecrası olarak değerlendirilir.

“Sanal Ortam”: Cep telefonu, internet ve benzeri altyapı platformlarının oluşturduğu sanal ortam veya sanal ortamlardır.

“Üye”: Üyelik sözleşmesini okuduğunu onaylayarak siteye kaydolmuş ziyaretçi, içerik sağlayıcı ve/veya site kullanıcısı olan kişidir.

“Üyelik”: Büyükkeyif’e üye olma ve üyeliği devam ettirme durumudur.

“İçerik”: Üye, kullanıcı ya da editör tarafından Site”ye eklenmiş, yayınlanmış, paylaşıma açılmış her türlü yazı, grafik, görüntü, bilgi, veri ve diğer her türlü görsel ve işitsel içeriktir.

“Yazılım”: Tamamının Büyükkeyif tarafından geliştirildiği ve/veya ilgili alt yazılım lisanslarının ve bu alt yazılım lisansları ile ilgili tüm Hakların Büyükkeyif tarafından alınmış olduğu, Site’de Hizmet’in verilmesi amacıyla kullanılan, üzerindeki tüm Haklar’ın Büyükkeyif mülkiyetinde olduğu arayüz ve bilgisayar programları bütünüdür

“Haklar”: Telif hakları ve sınai mülkiyet hakları da dahil olmak üzere tüm fikri mülkiyet haklarıdır.

Tarafların hak ve yükümlülükleri

Büyükkeyif üyeliği kişiye özeldir. Üye, üyeliğini başkasına ödünç veremez, devredemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan Büyükkeyif sorumlu değildir. Üyenin seçtiği şifreyle ilgili çıkabilecek sorunlardan üye sorumludur.

Üye, Büyükkeyif’e üye olurken verdiği kişisel ve sair bilgilerin kanunlar önünde doğru ve gerçek olduğunu, Büyükkeyif’in bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

Üye, Büyükkeyif’i kamu düzenini bozucu, genel ahlâka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz, almakta olduğu hizmetleri 3. şahısların kullanımına sunamaz, kiralama veya satışa arz etme gibi ticari faaliyetlere konu edemez. Ayrıca, Üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet ve işlemlerde bulunamaz.

Büyükkeyif, kullanıcılarından gelen içerikle geçinen bir ehlikeyif teşebbüstür. Camiamıza karışmak için sakin ve zararsız olmak yeterlidir. Bu sayfadan bize içerik gönderebilirsiniz. Büyükkeyif.com’un interaktif servisleri vasıtasıyla kullanıcılar tarafından sağlanan grafik ve içeriklerden BüyükKeyif sorumlu değildir. Büyükkeyif’te yayınlanan herhangi bir ürünün telif haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bilgi@buyukkeyif.com adresine bildirin.

Büyükkeyif site içerisinde sunulan bilgi ve materyalleri, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar. Üye içeriği kendisi göndermiş dahi olsa bundan dolayı hiçbir hak ve tazminat talebinde bulunamaz.

Büyükkeyif; bir anlaşmazlık durumunda, anlaşmazlığı, ilişkin üyeliklere son vermek ve profil ve blog sayfalarını silmek yoluna gidebilir.

Büyükkeyif, sebebini açıklamadan ve daha önceden bildirmeden dilediği üyeliğe son verebilir. Dilediği blog sayfasını, yazıyı, yorumu silebilir.

Büyükkeyif üyelerinin (tek tek, gruplar halinde ya da hepten) faaliyetlerini dilediği ölçülerde ve önceden haber vermeksizin kısıtlayabilir.

Sitemizin birçok yerinden diğer sitelere link verilebilir. Büyükkeyif, hiçbir şekilde link verdiği hatta tavsiye ettiği sitelerin bilgi kullanımı, ahlaki ve gizlilik ilkelerinden ve içeriğinden sorumlu değildir.

Büyükkeyif’de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan, kullanıcılar yahut Büyükkeyif editörleri, yazarları tarafından üretilen içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka İnternet sitelerinde, konvansiyonel ortamlarda ve diğer mecralarda yayınlanamaz.

Üyeler, Büyükkeyif’e gönderdikleri yazılarda başkalarının kişilik haklarına zarar verecek unsurlar bulunmadığını taahhüt eder.

Üyeler, Büyükkeyif’e gönderdikleri yazılarının redaksiyondan geçeceğini, yazdıklarının yazım ve anlam yanlışlarının düzeltileceğini bilir, kabul eder.

Üyeler, Büyükkeyif’e gönderdikleri içeriğin kendi istekleriyle yayından kaldırılmayacağını bilir, kabul eder.

Büyükkeyif’de tehdit, taciz ve hakaret kesinlikle yasaktır. Bu tip yorum yazan üyeler incelendikten sonra Büyükkeyif tarafından üyelikten çıkarılacaktır.

Büyükkeyif; üyelerinin (tek tek ya da gruplar halinde ya da hepten) gönderdikleri içerikten yahut web topluluğu içerisindeki herhangi bir davranışından dolayı üyelerini ödüllendirebilir, faaliyetlerini kısıtlayabilir ya da üyeliklerini sonlandırabilir.

Büyükkeyif; üyelerinin gönderdiği içerikten kitaplar, elektronik kitaplar, diğer muhtelif yayınlar, mobil ve online aplikasyonlar oluşturabilir.

Büyükkeyif; üyelerinin gönderdiği içerikleri tanıtım malzemelerinde, reklamlarında kullanabilir. Sadece bu içerikten oluşan dergiler yayınlayabilir.

Üyeler diledikleri an üyeliklerini iptal edebilirler. Üyelik iptali ile üyenin sisteme kayıtlı olan tüm bilgileri erişilebilir olmaktan çıkacaktır.

Büyükkeyif ismi ve Büyükkeyif logosunun izinsiz kullanımında hukuki yol açıktır.

Büyükkeyif’in interaktif servisleri vasıtasıyla kullanıcılar tarafından sağlanan grafik ve içeriklerden Büyükkeyif hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Büyükkeyif üzerinden kurulan tüm ilişkilerde sorumluluk tamamen o kişilere aittir. Büyükkeyif tüm ziyaretçilerine, kişisel bilgilerini açıklama konusunda mümkün olduğunca dikkat göstermesini önerir.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.