Şekerleme yapmak bir kentli hakkıdır

okuma süresi 1 dakika
Taşınabilirlik, pratiklik ve konfor. Bu yastıkta ehli-keyfin istediği tüm özellikler var. Madrid merkezli Kawamura-Ganjavian isimli tasarım firması tarafından ‘kamusal’ şekerlemeler için çok amaçlı kullanıma açık olarak tasarlanmış yastığın taliplisi çok olacak gibi görünüyor.

Taşınabilirlik, pratiklik ve konfor. Bu yastıkta ehli-keyfin istediği tüm özellikler var. Madrid merkezli Kawamura-Ganjavian isimli tasarım firması tarafından ‘kamusal’ şekerlemeler için çok amaçlı kullanıma açık olarak tasarlanmış yastığın taliplisi çok olacak gibi görünüyor. Orijinal deve kuşu tüyünden üretilmiş yastık kitle ulaşım araçlarını kullanan kentliler ve sık uçak seyahati yapanlar için özel olarak düşünülmüş. Çalışmalar, günde ortalama 1 saatini iş veya okul ile ev arasında geçiren kentlilerin, 20 dakikalık bir şekerleme sayesinde işteki veya okuldaki verimliliklerini %30 oranında arttırdıklarını gösteriyor. Ses geçirmemesi için silikon kaplı mikro baloncuklarla doldurulmuş yastık, ayarlanabilir elastik halkası sayesinde son derece kullanışlı. Dışı gri renkli olan yastığın içini çevreleyen yumuşak doku dolgusunda mavi ve kırmızı olmak üzere iki renk çeşidi mevcut, kışın boynunuzda şık bir atkı olarak da kullanabilirsiniz.

ostrich-pillow-light-portable-pillow-for-public-napping-designboom-03 ostrich-pillow-light-portable-pillow-for-public-napping-designboom-04 ostrich-pillow-light-portable-pillow-for-public-napping-designboom-06

About The Author

Diğer yazılar

okuma süresi 1 dakika
okuma süresi 1 dakika
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.