Bir kanepeden fazlası

okuma süresi 1 dakika
Alışkın olduğumuz kanepelerin aksine bu kez karşımızda bize sadece rahatlık sunan bir kanepe yok. Bir kanepe komfordan daha fazla ne sunabilir ki insana demeyin.

Alışkın olduğumuz kanepelerin aksine bu kez karşımızda bize sadece rahatlık sunan bir kanepe yok. Bir kanepe komfordan daha fazla ne sunabilir ki insana demeyin. Bu kanepe ofis ve eviniz arasında değişen dünyaya da uyum sağlamanıza olanak veriyor.

İtalyan mobilya üreticisi Casina tasarımcı Philippe Starck‘tan bir kanepe tasarlamasını istediğinde tasarımcı bunu yetersiz bulduğunu dile getirmiş. Ancak geçen zaman içinde günlük ihtiyaçların da değişmesi tasarımcının fikrini değiştirmiş ve herkes için yarayabilecek bu modüler oturma sistemi ortaya çıkmış.

2

MoWorld adı verilen bu tasarım adından da anlaşılabileceği gibi kişiye özel bir kullanım rahatlığı sunuyor. İki kişilik koltuk, üç kişilik kanepe, çekmeceli iki puf içeren bu sistemde aynı zamanda bilgisayarınızla çalışırken gizlilik için paravan da bulunuyor. Kutu dolap aynı zamanda gizli bir elektrik şarj istasyonu, bir USB şarj cihazı ve bir Duracell Powermat kablosuz şarjı içeriyor.

3

About The Author

Diğer yazılar

okuma süresi 1 dakika
okuma süresi 1 dakika
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.