Hayalinizdekini çizin gerçek olsun

okuma süresi 1 dakika
Teknoloji dünyasında 3. Boyutun etkisi sürüyor. 3 boyutlu filmler, 3 boyutlu yazıcılar derken şimdi de dünyanın 3 boyutlu ilk kalemi karşımızda.

Teknoloji dünyasında 3. Boyutun etkisi sürüyor. 3 boyutlu filmler, 3 boyutlu yazıcılar derken şimdi de dünyanın 3 boyutlu ilk kalemi karşımızda. Hiçbir şeyler çizmek istediğiniz ve sonrasında onu bir obje olarak karşınızda görmek istediğiniz oldu mu? 3Doodler ile 3 boyutlu çizimler yapabilirsiniz.

Üç boyutlu yazıcılar gibi ABS plastik kullanılan kalemlerle çizim yapmak için herhangi bir yazılıma ya da bilgisayara gerek yok. Isıtılmış plastiğin hızlıca soğumasıyla birbirinden farklı çeşitlerde şekiller yaratmak mümkün.

2e1f57d62da84af986536f0477e38cef_large

3Doodler aynı zamanda yeni objeler ve sanatsal çalışmalar yaratmanın yeni yolu olarak görülüyor. Ürünün kullanılabileceği pek çok alan var. Basit 3D modelleri, takılar, dekoratif ürünler, magnetler bu kalemle yapılacak çalışmalardan bazıları.

18 cm uzunluğunda ve 24 mm kalınlığında olan bu ürüne sahip olmak isterseniz Kickstarter sayfasından $75 veya üzerinde bağış yapmanız gerekiyor.

3Doodler’ın kullanımıyla ilgili daha fazla bilgi almak için bu videoyu izlemelisiniz:

About The Author

Diğer yazılar

okuma süresi 1 dakika
okuma süresi 1 dakika
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.