Meteoroloji bu defa üzmedi, rakılar buz!

okuma süresi 1 dakika
Yıllardır “Balkanlar’dan gelen soğuk hava”yla gözümüzü korkutan meteoroloji, öğrencileri gerçekten sevindirmek üzere. Özellikle İstanbul’da haftasonuna kadar kar beklendiğini kaydeden Meteoroloji Genel Müdürlüğü’ne en başta öğrenciler, sonra beyaz yakalılar inanmak istemiş ama “biz bu filmi çok gördük” demişti.

Yıllardır “Balkanlar’dan gelen soğuk hava”yla gözümüzü korkutan meteoroloji, öğrencileri gerçekten sevindirmek üzere. Özellikle İstanbul’da haftasonuna kadar kar beklendiğini kaydeden Meteoroloji Genel Müdürlüğü’ne en başta öğrenciler, sonra beyaz yakalılar inanmak istemiş ama “biz bu filmi çok gördük” demişti. İstanbul’da patlayan fırtına, karanlık bulutlar ve arada atıştıran kar gösteriyor ki bu defa olacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün “kar geliyor” uyarısına canı gönülden inanmak isteyen lise öğrencilerinin okul çıkışını müteakip ateş yakarak dans edecekleri ve çok hasta olup kar tatilinde yatıp kitap okuyacakları kulislerden gelen haberler arasında.

Ehlikeyif için hava her zaman rakıya ayarlı. Soğuk günlerin güzelliği, rakının soğumaması. Soğuk rakı da her zaman önemlidir. Dolayısıyla ehlikeyif için soğuk hava da iyidir.

About The Author

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.