Nazik Kiracınız Bruce Springsteen

okuma süresi 1 dakika
Bruce Springsteen, 1975 yılının başlarında, onu neredeyse hemen mega starlığa yükselten çıkış albümü Born to Run’ın piyasaya çıkmasından önce geciken kira ödemeleri hakkında “ev sahibesi” Marilyn Rocky’ye özür mektupları yazıyordu.

Bruce Springsteen, 1975 yılının başlarında, onu neredeyse hemen mega starlığa yükselten çıkış albümü Born to Run’ın piyasaya çıkmasından önce geciken kira ödemeleri hakkında “ev sahibesi” Marilyn Rocky’ye özür mektupları yazıyordu. Marilyn’e göre bu imza denemeleri daha sonra işe yaradı, çünkü o yılın Ağustos ayında, Long Branch, New Jersey’deki bu ev, kiracısının yakaladığı şöhret nedeniyle “kuşatma” altına alınmıştı.

Sayın Ev Sahibem, 

Elimdeki tek su faturası bu. Daha önce bir tane daha vardı galiba, ama çok tutmadığından onu kendim hallettim. Şu ana kadar bir ihbar göndermediklerine göre sorun yoktur diye tahmin ediyorum. 

Bu ay kira geciktiyse özür dilerim; çünkü New York’taki ofise size kirayı göndermelerini söylemeyi unutmuşum. Henüz elinize geçmediyse şu anda postadadır ve yarın ya da sonraki gün elinize geçecektir.

Nazik kiracınız,
Bruce Springsteen 

Not: Bu şık şıkıdım mektup kâğıdını beğendiniz mi?
Not 2: İmzamı deniyorum. Ne düşünüyorsunuz?

About The Author

Diğer yazılar

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.