Rakı Kitaplığı TÜYAP Kitap Fuarı’nda

okuma süresi 2 dakika
Bu yıl TÜYAP Kitap Fuarı’nda çok özel bir stant var: Rakı Kitaplığı Standı. Son yıllarda çıkan ve her biri ayrı ses getiren titizlikle hazırlanmış rakı kitapları sayesinde artık ülkemizde bir Rakı Kitaplığından söz edebilir durumdayız. Tüyap Kitap Fuarı’nda 2. salon 212 B Overteam Yayınları standında Rakı Kitaplığı var.

Bu yıl TÜYAP Kitap Fuarı’nda çok özel bir stant var: Rakı Kitaplığı Standı.

Son yıllarda çıkan ve her biri ayrı ses getiren titizlikle hazırlanmış rakı kitapları sayesinde artık ülkemizde bir Rakı Kitaplığından söz edebilir durumdayız.

Tüyap Kitap Fuarı’nda 2. salon 212 B Overteam Yayınları standında Rakı Kitaplığı var.

Ünlü mimar, yazar ve rakı erbabı Aydın Boysan, usta oyuncu Mustafa Alabora ve fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un bir araya gelerek üç kuşağın farklı bakış açısıyla gerçekleştirdikleri söyleşi serisi “30-60-90”, şimdi Tüyap Kitap Fuarı’nda! Üçlü 03 Kasım Pazar günü saat 12:00’de Karadeniz Salonu’nda hayat, dostluk, meyhane kültürü ve rakı adabı üzerine kuşaklararası çok özel bir sohbet gerçekleştirecek. “30-60-90” etkinliğinden sonra ise Mehmet Turgut, Mey İçki’nin desteğiyle Overteam Yayınları standında kitapseverlerle buluşacak.

Büyük indirimlerle satışta olacağı duyurulan “Rakı Kitapları” ise şunlar:

Erdir Zat’ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan “Rakı Ansiklopedisi”, yine Erdir Zat tarafından hazırlanan Almanca, Türkçe ve İngilizce versiyonlarıyla “Rakı Kitabı”, Tan Morgül ve Ulus Atayurt tarafından hazırlanan “İstanbul Meyhaneleri ve Balık Lokantaları”, Vefa Zat’ın yazdığı “Biz Rakı İçeriz”, Ülkühan Zekioğlu tarafından hazırlanan “Almanya’da Rakı Keyfi / Türk Restoranları Rehberi” ile Rakı Ansiklopedisi kılavuzluğunda Melisa Kesmez ve Mehmet Said Aydın tarafından yayına hazırlanan “Rakı Cep Ansiklopedisi”.

About The Author

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.