16. İnternet haftası

okuma süresi 1 dakika
12 Nisan'da Türkiye İnternet ile 20 yıldır tanış duruma geldi. Büyük bir dönüşümün ve kuvvetli bir müdahalenin 20. yıldönümü oldu yani bu sene. 8-21 Nisan arasında da, çok etraflı bir kutlama programıyla "İnternet Haftası" kutlanıyor.

12 Nisan’da Türkiye İnternet ile 20 yıldır tanış duruma geldi. Büyük bir dönüşümün ve kuvvetli bir müdahalenin 20. yıldönümü oldu yani bu sene. 8-21 Nisan arasında da, çok etraflı bir kutlama programıyla “İnternet Haftası” kutlanıyor. Bu sene 16.’sı düzenlenen bu “hafta”nın etraflı programına ve geçmiş yıllarda yapılanlara şuradan ulaşmak mümkün: http://internethaftasi.org.tr/hafta13/

17 Nisan Çarşamba günü (yani bugün) saat 15’te Şehir Üniversitesi’nde “İnternet Haftası” kapsamında bir panel düzenleniyor. Moderatör Aslı Telli Aydemir. Konuşmacılar da Serdar Kuzuloğlu, Yalçın Arı ve Metin Solmaz. Sitemizin “Kontrol Kalemi” Metin Solmaz, “İnternetin Geleceği ve Bilinmeyenleri” başlıklı bir konuşma yapacak.

Vakti olan İstanbullular giderse, pişman olmaz. Şehir Üniversitesi Altunizade’de. Hem metrobüs, hem de mebzul miktarda toplu taşıma aracı geçiyor civarından.

About The Author

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.