Evcil hayvanlarınız için ileri teknoloji oyuncaklar

okuma süresi 2 dakika
Tagg evcil hayvan takipçisi GPS ile evcil hayvanınızı takip ederken aynı zamanda onun ne kadar egzersiz yaptığını da görebilirsiniz.

Tagg
Tagg evcil hayvan takipçisi GPS ile evcil hayvanınızı takip ederken aynı zamanda onun ne kadar egzersiz yaptığını da görebilirsiniz. Herhangi bir kaybolma durumunda size mesaj ya da e-posta gönderen bu sistemde köpeğinizin hangi bölgede olduğunu bulabilirsiniz. Tagg evcil hayvan takipçisinin fiyatı $99.95. Servis hizmeti de 3 aylık deneme süresinden sonra $7.95.

Puppy

Puppy Tweets
Puppy Tweets siz işte ya da başka bir yerdeyken köpeğinizi takip etmeniz için oldukça eğlenceli bir yol. Köpeğinizin yakasındaki sensör bilgisayarınıza bağlı bir USB’ye sinyal gönderiyor. Bu sinyal sayesinde köpeğiniz ne yapıyorsa kendi Twitter hesabından eğlenceli bir tweet ile güncelleme yapar. Örneğin köpeğinizin Twitter hesabından şöyle bir iletiye denk gelebilirsiniz: “Yemek zamanı! Bugün keyboardun etrafındaki yemek kırıntılarıyla besleniyorum”
Cihaz Amazon’Dan $15 gibi bir rakama satılıyor.

Go-Go

Go-Go Dog Pals
Köpeklerin de sağlıklı kalmak için sık sık egzersiz yapmaya ihtiyaçları vardır. Go-Go Dog Pals küçük bir yaratık gibi görünen uzaktan kumandalı bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde kendiniz otururken köpeğinizi koşturmanız mümkün. Uzaktan kumanda oldukça geniş bir menzilde çalışıyor ve saatte 35 km hıza çıkabiliyor. Ürünün fiyatı $229.99

Dart

Dart Otomatik Lazer Oyunu
Kedi ve köpeklerin en sevdikleri oyunlardan biri hiç kuşkusuz lazer ışığını takip etmek. Ancak lazer ışığını hareket ettirirken artık yorulmayacaksınız. Bu otomatik dönen lazer ile sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan evcil hayvanınız lazer ışığıyla eğlenecek. Siz de arkanıza yaslanıp bu eğlenceli görüntünün tadını çıkartabilirsiniz.
Ürünün fiyatı: $29.99

National

National Geographic Eye View Camera
Pek çok kedi köpek sahibinin en merak ettikleri şeylerden biri dünyayı evcil hayvanlarının gözünden görmektir. İşte bu kamera ile bunu yapmak mümkün. Evcil hayvanınızın boynuna takacağınız bu kamera ile 1, 5 ve 15 dakika aralıklarla fotoğraf yakalamak için ayarlayabilirsiniz. 40 adet fotoğraf saklanabilen cihaz USB kablosuyla birlikte satılıyor.
Fiyatı: $39.99

 

 

About The Author

Diğer yazılar

okuma süresi 1 dakika
okuma süresi 1 dakika
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.