Kamp için modern fenerler

okuma süresi 1 dakika
Kamp yapmayı sevenler için en büyük sorunlardan biri hava kararınca başlar. Snow Peak'in özgün Hozuki tasarımlarından ilham alarak tasarladığı bu lambalar kamp yapmayı, doğayla iç içe yaşamayı sevenler için ideal.

Kamp yapmayı sevenler için en büyük sorunlardan biri hava kararınca başlar. Snow Peak’in özgün Hozuki tasarımlarından ilham alarak tasarladığı bu lambalar kamp yapmayı, doğayla iç içe yaşamayı sevenler için ideal.

istek

Basit manyetik bir klips ile ceketinize veya gömleğinize asabileceğiniz bu lamba ile yolunuzu aydınlatmak hiç zor olmayacak. Yönünü değiştirerek istediğiniz yeri aydınlatabileceğiniz bu lambalar gece yürüşü ya da balıkçılıkla meşgul olanlar için de ideal.

istek2

Kâğıt fenerlerden ilham alarak açık hava için tasarlanan Hozuki fenerler açık hava için oldukça işlevsel. Görünümleri oldukça şık olan bu fenerler ortama mum ışığı etkisi katıyorlar.

istek3

Mini Hozuki adı verilen bu lamba masa üzerinde kullanmak ya da elde taşımak için ideal. Oldukça küçük olan bu lambalar yürüyüş sırasında kullanılabilir.

 

About The Author

Diğer yazılar

okuma süresi 1 dakika
okuma süresi 1 dakika
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.