Oyna, tırmala, uyu!

okuma süresi 1 dakika
Pek çok evcil hayvan sahibi için minik dostlarının rahatı oldukça önemlidir. Bu nedenle her geçen gün kedi-köpek sahiplerine yönelik tasarımlar hazırlanıyor. Sadece işlevsel olmakla kalmayan bu ürünler aynı zamanda şık tasarımlarıyla da evlerimizde istediğimiz nesneler arasına giriyor.

Pek çok evcil hayvan sahibi için minik dostlarının rahatı oldukça önemlidir. Bu nedenle her geçen gün kedi-köpek sahiplerine yönelik tasarımlar hazırlanıyor. Sadece işlevsel olmakla kalmayan bu ürünler aynı zamanda şık tasarımlarıyla da evlerimizde istediğimiz nesneler arasına giriyor. Marta Pietrusiak tarafından tasarlanan MyKitty adlı yataklar kedilerin hem uyumalarına hem de oyun oynamalarına olanak sağlıyor.

Lui ve Vigo olarak iki modelde üretilen yataklar kedinizin hemen dikkatini çekecek. Kedilerin sağlığı düşünülerek oldukça doğal malzemelerle üretilen, kokusuz yapıştırıcılar kullanılan bu yataklar kedilerin oynamaları için de oldukça uygun. Tasarımdaki eğriler aynı zamanda kedilerin tırmanmalarını da sağlıyor.

kedi1

kedi2

Ürünler kedileri mutlu edecek şekilde tasarlanırken sahipleri için de evlerine koyacakları güzel bir aksesuar olarak düşünülmüş.

kedi3

About The Author

Diğer yazılar

okuma süresi 1 dakika
okuma süresi 1 dakika
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.